Skocz do zawartości
shortez

Paczka ikon [wip]

Rekomendowane odpowiedzi

shortez

Dzięki :) Narazie są drobne problemy z kompilowaniem, dużo zabawy jest żeby to spakować do apk i jednocześnie działało bezpośrednio w launcherach. Jest druga opcja zrobienia motywu do go launchera ale mija się to z założeniem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shortez

post-198573-14255721368446_thumb.png

post-198573-14255721368713_thumb.png

Wstępnie wysłałem propozycję do grafików odpowiedzialnych za promocje motywów Go launchera (jak to zwą "cooperation"), niestety, motyw nie spełnia ich oczekiwań :D trudno, nie ukradną 70% za sprzedaż.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shortez

post-198573-14255722022974_thumb.jpg

Po długiej ciszy można powiedzieć, że jest sukces, Aplikacja działa, wszystko jest już dopięte na ostatni guzik i gotowe do finalnej kompilacji (potrzebny jest certyfikat i klucz który utworze w najbliższym tygodniu i w ten sam dzień zostanie aplikacja umieszczona na play) :)

Wstępnie paczka zawiera ponad 40 ikon podmieniających wszystkie domyślne aplikacje + kilka z appstore. Update będą napływać regularnie za każdym razem dodając wszelkie proponowane ikony.

Testowane na launcherach - ADW, Holo, pro launcher, launcher x, Nova i Apex , na każdym śmigają aż miło(prawdopodobnie na niemal wszystkich). Niestety obecnie go nie jest wspierany ponieważ z każdym kolejnym update launchera trzeba kombinować kolejny kod - twórcy są zamknięci na "nieautoryzowane" modyfikacje.

Podziękujmy kshell za poświęcenie czasu i wkład w tworzenie paczki, bez niego trzeba by było robić wszystko w ciemno :)

EDIT:

Już jest uruchomiona strona https://plus.google.com/u/0/b/104702562588646506804/104702562588646506804/posts/p/pub

IconsFeedback, na niej umieszczane będą wszelkie zlecenia na utworzenie ikon i zgłaszanie problemów, aplikacja czeka na potwierdzenie w google play. :)

Edytowane przez shortez

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jaca196

Paczka zakupiona:thumbup: ikony super.oby wiecej w przyszlosci:D

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shortez

Bardzo dziękuje :)

Jeśli masz jakiekolwiek uwagi pisz śmiało na pw albo na IconsFeedback :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli jest taka możliwość, udostępnił byś mi ikonkę?

z tej fotki sklep google i jeżeli jest szansa to dorobić na taki sam wzór ikonkę Kontakty, Chrome i GG. Te co wypuściłeś nie bardzo mi się podobają. Pierwsze były o wiele lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shortez

Gusta i guściki ;) Oczywiście, podrzuce ikonki ale gdzieś w weekend jak wróce do domu (tylko nie wiem czy też dorobie bo z obecnymi mam niezły pierdzielnik a do 100 by wypadało dojść)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W takim razie do weekendu. Jak byś mógł to wyślij mi PW bo zapomnę o tym temacie :P

dzięki wielkie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tmacher

Czy z domyślnymi lancherami będą twoje ikony też współpracować jeżeli np telefon zrootowany?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi