Skocz do zawartości
nosek007

[FreeTab 9704 IPS2 x4]- Dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

pajda

nie mogę dodać do poprzedniego postu. Tutaj macie ten program :)

Seeder-2.0.0.apk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kris68

sturek moze drogo ale polecam folie Brando jezeli zauwazasz jakies rysy na ekranie choc byc ich nie powinno bo to niby Gorilla Glass. Ja mam ta folie nie byla najtansza ale jedyna opieka nad ekranem konczy sie na tym ze co jakis czas ze wzgledu na odbite paluchy psikam preparatem do czyszczenia LCD ekranow i wycieram szmatka , ta folie naprawde ciezko porysowac tak ze jest praktycznie bez rysy no i zabezpiecza ekran - kiedys jak bym chcial sprzedac na pewno wzialbym na Alledrogo wiecej kasy za nie zniszczony ekran. A maly offtopic - futeraly mam 2 - jeden w rodzaju ksiazki ktory trzyma do czytania w pionie lub da sie ustawic i chwycic rzepem w poziomie - to do ogladania filmow. Ale szczerze mowiac najczesciej uzywam zwykly filcowy za 19 zl bo lubie tablet trzymac bezposrednio w rece jednak jak czytam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sturek

Szkło na ekranie to na pewno nie jest to Gorilla Glass!

Po pierwsze nic nie ma o tym na stronie modecom, a chwaliliby sie :), po drugie mam Gorilla w smartfonie LG P970 i po roku używania bez folii nie mam nawet ryski. A tu po miesiącu jest ich wiele...

Tak więc folia, choć zmienia trochę komfort korzystania ze sprzętu, wydaje się być konieczna, była zresztą dołączona w pudełku, tylko muszę ją nakleić ;)

edit: po dokładnej analizie wychodzi na to, że ryski powstają na fabrycznie naklejonej folii, której nie zauważyłem :)

Edytowane przez sturek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kris68

sturek moze sie myle ale w któryms opisie bylo napisane ze szklo to GG byc moze napisali co im slina na jezyk przyniosla. Ale jak masz folie to ja naklej zawsze zapobiega powstawaniu rys.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak więc folia, choć zmienia trochę komfort korzystania ze sprzętu, wydaje się być konieczna, była zresztą dołączona w pudełku, tylko muszę ją nakleić ;)

Zgadza się, w pudełku była dołączona folia do naklejenia, ale oprócz tego fabrycznie jest też naklejona, której niektórzy nie zauważają :PP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sturek

@up

eureka! jest naklejona folia :) odwołuję więc poprzednie słowa odnośnie rysowania, bo ryski są na folii.

Edytowane przez patison881
    Regulamin pkt. 4.6 - cytowanie postów poprzedzających.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hehe tez jak dostałem tablet to miał na wyświetlaczu taki pęcherzyk i chciałem wysyłać na gwarancji, dopiero chwile potem zauważyłem że to folia źle przyklejona ;P Chwiali się że od razu dają tablet z folią, a co do GG to mam na telefonie i powiem ze mam 2 ryski od normalnego noszenia telefonu w kieszeni, więc niezniszczalna tez nie jest :P Co do prędkości to powiem że wersja oprogramowania 1,2 nawet dawała radę, a że mam na nim dużo danych to odwlekam upgrade tak długo jak tylko mogę. Ale słyszę dużo dobrych opinii o tej becie więc chyba dzisiaj w domu coś z tym zrobię

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sturek

Na stronie modecom jest już pełna wersja 2.0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pajda

Zainstalowane i dziala wszystko swietnie

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

TAK, tylko ja coś nie mogę z wersji 2.0beta przejść do wersji 2.0 poprzez PhoenixSuit-a :-(

Czy ktoś taki krok uczynił z powodzeniem?

Również jak przechodziłem z v1.2 do v2.0beta to procedura podana przez modecoma była nieskuteczna, czyli z wyłączonym tabletem i trzymaniem HOME i 3xPOWER, dopiera jak klasycznie włączyłem debugowanie USB i odpaliłem z Phoenixa to poszło.

Jak widzę wersja upgrade-u 2.0 od wersji 2.0beta różni się znacznie obętością, więc jakieś różnice muszą być, tylko jak to przepalić???

Edytowane przez patison881
    Regulamin pkt. 4.6 - cytowanie postów poprzedzających.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi