Skocz do zawartości
flexooo

Pad od Xbox 360 podpięty do TF300TG - jak zrobić?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam do Was pytanie czy udało Wam się podpiąć pada od Xboxa pod USB w docku tak aby działał? Czy do takiej czynności konieczny jest root i jakieś aplikacje? Znalazłem USB/BT Joistic Center 6, ale też sobie nie radzi... Mój Asus jest w wersji podstawowej, żadnych zmian co do blokad i roota...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Da się, nawet bez roota i innych tego typu bajerów. Tylko że twój pad musi być PRZEWODOWY, żaden charger kit, żaden nadajnik, tylko kabelrk USB zintegrowany z padem. Musisz mieć grę która obsługuje kontroler. Np. Sonic ep II THD, GTA, Shadowgun itd. do gier które nie obsługują kontrolera musisz mieć roota i ten programik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam taki zestaw jak na poniższym zdjęciu, ale za nic w świecie nie chce ruszyć.. W grach nie wykrywa urządzenia i również nie obsługuje przemieszczania się po ekranach w systemie . Mógłbyś mi krok po kroku powiedzieć co zrobić?

post-201096-14255721982775_thumb.jpg

Edytowane przez flexooo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie da rady nawet na piecu przez charge kit nie udało mi się podłączyć pada. Musisz mieć przewodowego pada. A z tego o widzę to masz bezprzewodowego i ładowarkę play & charge kit

Wysyłane z mojego Grand X In za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem, że odkopuje trupa ale lepsze to niż zakładać nowy.

http://eshop.asus.com/pl-PL/tablety/akcesoria-do-tabletow-i-urzadzen-mobilnych/akcesoria-do-transformer-pad/stacja-audio-dock-zl-pl-pl-90-xb3pokst00020.html

Czy za pomocą tej stacji dokującej mogę podpiąć Xbox 360 game pad? To, że ma być pad na kablu to wiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi